Zpět na výpis nemovitostí

Prodej novostavby atriového domu, Chrudim – Píšťovy

PRODÁNO

Podrobnosti

Nabízíme k prodeji novostavbu jedinečného atriového domu 5+kk s prostornou garáží v novém rezidenčním projektu Park Píšťovy. Tento moderně pojatý a prostorově velkorysý dům nabízí komfortní a klidné bydlení pro větší rodinu, ale tím jeho možnosti zdaleka nekončí. Díky dvěma samostatným vstupům je možné dům jednoduchou stavební úpravou dispozičně rozdělit na dvě jednotky. Druhou jednotku tak můžete využít k pronájmu, podnikání nebo jako samostatné bydlení pro starší rodiče či soukromí pro dospívajícího potomka.

Developer myslel i na Vaši peněženku, dům je proveden v energetické třídě B. Vaše bydlení tedy bude nejen moderní, ale i úsporné. Vytápění domu je ústřední plynové s radiátory a podlahovými konvektory.

K domu náleží pozemek o výměře 586 m2, jehož část tvoří soukromá zahrada v atriu a prostorná předzahrádka s dvěma parkovacími místy.

Lokalita Píšťovy je velmi klidné místo v blízkosti přírody a cyklostezky podél řeky Chrudimky. Své nákupy pohodlně obstaráte v menším nákupním centru s obchodním domem Tesco, kam pohodlně dojdete pěšky za pár minut. Město Chrudim nabízí veškerou občanskou vybavenost a díky své poloze v podhůří Želených hor i spoustu možností sportovního vyžití a rekreace.

Pokud Vás dům zaujal, neváhejte s prohlídkou a kontaktujte makléře.

PENBB
Plocha180,49 m2
Pozemek586 m2
Stav objektuNovostavba
GarážAno
ZahradaAno
SklepNe
VybaveníNe

O nemovitosti

Nabízíme k prodeji novostavbu jedinečného atriového domu 5+kk s prostornou garáží v novém rezidenčním projektu Park Píšťovy. Tento moderně pojatý a prostorově velkorysý dům nabízí komfortní a klidné bydlení pro větší rodinu, ale tím jeho možnosti zdaleka nekončí.

Ozvěte se nám

Rádi vám se vším pomůžeme