Zpět na výpis nemovitostí

Prodej bytu 1+kk s lodžií v projektu Rezidence Thera, Kukleny – Hradec Králové

5 399 000 Kč

Podrobnosti

Rezidenční projekt s důrazem na zdravé bydlení a minimální měsíční náklad na bydlení
Moderní rezidenční projekt nabízí 65 bytových jednotek od útulných 1+kk po rodinné 4+kk s výhledem do okolí.

Využité technologie projektu umožňují minimální měsíční náklad na bydlení (cca 50% oproti bytům stejné velikosti jinde) a především chytrými řešeními se projekt řadí mezi tzv. zdravé projekty, kde je řešeno i zdraví obyvatel domu například udržováním ideální vlhkosti což výrazně prospívá Vašemu dýchání.

V tomto případě vám nabízíme bytovou jednotku 1+kk s označením C35 o podlahové ploše 49,6 m2 (dle nař. vl. 366/2013 Sb.) s lodžií (10,75 m2), která se nachází ve 3NP a je umístěna v části C. Skládá se z předsíně 3,4 m2, obytného prostoru 36,45 m2, šatny 4 m2, koupelny s WC 4,25 m2.

Financování
Rezidence Thera má několik způsobů možného profinancování koupě. Obraťte se na webové stránky projektu nebo přímo na prodejce.

Královehradecký život
Auto, kolo, doprava, kousek do hor. Ve skladbě příslušenství jsme dbali na možnost výběru velké škály, jako jsou komory, sklepy, bikeboxy a parkování venkovní i garážové vnitřní. Ke každému bytu si můžete přikoupit libovolný výběr.

Standardy
Součástí standardů jsou velkoformátová hliníková/plastová okna s trojskly, inovativní designová krytina s protihlukovým vyrovnávacím kašírováním z přírodního materiálu, bezpečnostní protipožární vchodové dveře, příprava na venkovní žaluzie a inteligentní domácnost.

Vybavenost Rezidence Thera
Thera žije technologiemi. Podlahové vytápění, trojskla, rekuperace, FVE vlastněné SVJ jsou standardem každého bytu. Veškeré materiály jsou vybrané s důrazem na menší uhlíkovou stopu a přitom vyšší komfort bydlení budoucích majitelů.

Okolí
Hradec Králové je tradičním univerzitním městem a nabízí veškerou občanskou vybavenost. V okolí projetu najdete školu, hotely, restaurace. V místě pak lékaře a další služby. Thera symbolizuje jako jeden z prvních projektů přeměnu bydlení v Hradci Králové, a tak k ní přistupujeme. Volíme vysoký standard zpracování.

Relaxace a odpočinek
Velkoformátová okna a nadrozměrné balkony nebo terasy mají skutečně obohacující dojem. Při návštěvě stavby i jednotlivých jednotek, které pravidelně provádíme, máte možnost tuto skutečnost zjistit také.

Doprava
Zastávka autobusu je přímo u Rezidence. Nájezd na dálnici do pár minut.

Schůzky, detaily výstavby
Jsme Vám osobně k dispozici 5 dní v týdnu a to v Pardubicích na adrese Gorkého 1243, 530 02 Pardubice nebo v Praze na adrese Národní 135/15, Praha 1 – administrativní budova DRN případně přímo na stavbě. Schůzky si prosím objednávejte dopředu emailem nebo telefonicky.


Budeme se těšit
Tým Thera

Dispozice1+kk
Podlahová plocha49,60 m2
Stav objektuNovostavba
VlastnictvíOsobní
LodžieAno
SklepNe
VýtahAno
PENBA

O nemovitosti

Rezidenční projekt s důrazem na zdravé bydlení a minimální měsíční náklad na bydlení
Moderní rezidenční projekt nabízí 65 bytových jednotek od útulných 1+kk po rodinné 4+kk s výhledem do okolí.

Ozvěte se nám

Rádi vám se vším pomůžeme