Zpět na výpis nemovitostí

Prodej komerčního prostoru v projektu Rezidence Thera, Kukleny – Hradec Králové

10 395 000 Kč

Podrobnosti

V rámci rezidenčního projektu Rezidence Thera (Kukleny, Hradec Králové) si Vám dovolujeme nabídnout nadstandardní nebytový prostor, který může být reprezentativním místem pro Vaše podnikání. Využít jej můžete například jako kancelář, showroom, obchod, apod. Velkou předností tohoto prostoru je jeho umístění na dobře viditelném a frekventovaném místě – nároží ulic Pálenecká a Pražská třída. Kolaudace domu je plánovaná na květen 2024.

Nebytová jednotka má podlahovou plochu 138,60 m2 (dle nař. vl. 366/2013 Sb.) a nachází se v 1NP v části A – nejblíže rušné Pražské třídě. Skládá se z hlavního z prostoru (129,65 m2) a příslušenství – umývárny (1,85 m2), WC (1,7 m2) a kuchyňky (4,4 m2). Součástí standardů jsou velkoformátová okna s trojskly, keramické dlažby, podlahové vytápění, rekuperace, FVE na střeše domu ve vlastnictví SVJ. Veškeré materiály jsou vybrané s důrazem na menší uhlíkovou stopu a přitom vyšší komfort budoucích majitelů.

Rezidence Thera je unikátní stavba, kde jsou díky využitým technologiím minimální měsíční náklady na provoz. Průkaz energetické náročnosti budov je v nejvyšší možné třídě – A. Projekt se řadí mezi tzv. zdravé projekty, kde je řešeno zdraví obyvatel domu například udržováním ideální vlhkosti vzduchu v bytech a to bez ohledu na roční období.

Jsme Vám osobně k dispozici 5 dní v týdnu a to v Pardubicích na adrese Gorkého 1243 nebo v Praze na adrese Národní 135/15, Praha 1 – administrativní budova DRN, popřípadě i přímo na stavbě. Schůzku a případnou prohlídku si, prosím, sjednávejte dopředu emailem nebo telefonicky.

Budeme se těšit
Tým Rezidence Thera

DispoziceKomerční prostor
Podlahová plocha138,60 m2
Stav objektuNovostavba
VlastnictvíOsobní
TerasaAno
SklepNe
VýtahAno
PENBA

O nemovitosti

Rezidenční projekt s důrazem na zdravé bydlení a minimální měsíční náklad na provoz nemovitosti.

Ozvěte se nám

Rádi vám se vším pomůžeme