Zpět na výpis nemovitostí

Prodej pěkné chaty, Česká Třebová, část Svinná

1 590 000 Kč

Podrobnosti

Hledáte klid uprostřed přírody? Rádi bychom Vám nabídli toto pěkné místo určené k rekreaci a odpočinku ve Svinné (část České Třebové).

Na slunném, mírně svažitém pozemku naleznete dvě útulné chaty – jedna dřevěná s přiděleným číslem evidenčním (18 m2), kde je kuchyňská linka a místnost s kamny a jídelním stolem a druhá upravená stavební buňka (16 m2), kde je jedna místnost s kamny, posezením a místem pro spaní a v předsíni umístěn sprchový kout. Mimo to zde naleznete dva přístřešky pro venkovní posezení, venkovní sprchu, krb a dva menší zahradní domky, sloužící k uskladnění nářadí. Zahrada je velmi pečlivě upravovaná a nachází se zde spoustu nejen okrasných ale i ovocných keřů a stromů. Přímo na pozemek je doveden vodovodní řad a el. energie, WC suché s malým septikem. Pozemek, kde se chaty nacházejí je zároveň územním plánem určen k bydlení – plochy SV smíšené obytné – venkovské.

Zastávka autobusu je cca 15 minut chůze od pozemku, veškerou občanskou vybavenost naleznete v centru České Třebové nebo v nedalekých městech – Litomyšl 9 km, Ústí nad Orlicí 12 km. Svinná leží v pěkném přírodním prostředí, v okolí se nachází lesy, cyklostezky a spoustu turistických cílů. Majitel si vyhrazuje právo výběru kupujícího. Uvedená cena je konečná, včetně provize a poplatků spojených s prodejem. Nechte se okouzlit tímto malebným místem a kontaktujte makléře na čísle 728 287 337.

Stav objektuDobrý
Pozemek767 m2
ZahradaAno
SklepNe
Sítěvodovod, el. energie

O nemovitosti

Rádi bychom Vám nabídli toto pěkné místo k rekreaci a odpočinku ve Svinné (část České Třebové). Na slunném, mírně svažitém pozemku naleznete dvě útulné chaty.

Ozvěte se nám

Rádi vám se vším pomůžeme