Zpět na výpis nemovitostí

Prodej stavebního pozemku s dvěma chatami, Svinná, Česká Třebová

1 590 000 Kč

Podrobnosti

Pro výstavbu Vašeho nového domu Vám nabízíme slunný pozemek o celkové výměře 767 m2, dle platného územního plánu určený k bydlení – plochy SV smíšené obytné – venkovské. Pozemek se nachází ve Svinné, která je součástí České Třebové, a je z něho krásný výhled do okolní krajiny. Do samého centra České Třebové dojedete pohodlně autem za 9 minut.


Pozemek je mírně svažitý k severu a má pravidelný tvar. Přístup je zajištěný z asfaltové komunikace ve vlastnictví obce. Inženýrské sítě (el. energie a vodovod) jsou dovedeny přímo na pozemek. V současné době se zde nachází několik drobných staveb – dřevěná chata s přiděleným číslem evidenčním, stavební buňka upravená k obývání a dva menší zahradní domky – vše možné využít jako zázemí stavby.

Zastávka autobusu je cca 15 minut chůze od pozemku, veškerou občanskou vybavenost naleznete v centru České Třebové nebo v nedalekých městech – Litomyšl 9 km, Ústí nad Orlicí 12 km. Svinná leží v pěkném přírodním prostředí, v okolí se nachází lesy, cyklostezky a spoustu turistických cílů. Majitel si vyhrazuje právo výběru kupujícího. Uvedená cena je konečná, včetně provize a poplatků spojených s prodejem. Nechte se okouzlit tímto malebným místem a kontaktujte makléře na čísle 724 287 337.

Rozloha767 m2
VodaDálkový vodovod
OdpadSeptik
Elektřina230V
DopravaSilnice, autobus
KomunikaceAsfaltová

O nemovitosti

Pro výstavbu Vašeho nového domu Vám nabízíme pěkný, pozemek o výměře 767 m2 (napojený na vodovodní řad a el. energii) dle platného územního plánu určený k bydlení – SV smíšené obytné venkovské.

Ozvěte se nám

Rádi vám se vším pomůžeme