Zpět na výpis nemovitostí

Prodej krásného pozemku pro bydlení, 622 m2, Přelouč, ul. Libušina

PRODÁNO

Podrobnosti

Pro výstavbu Vašeho nového domu či jako skvělou investiční příležitost Vám v nové rezidenční lokalitě (ulice Libušina, Přelouč) nabízíme pěkný, stavebně zcela připravený pozemek o výměře 622 m2, dle platného územního plánu určený k bydlení v rodinných domech – městské a příměstské.

Všechny pozemky jsou napojeny na el. energii, vodovod, kanalizaci a na hranici pozemku je doveden i optický kabel. Přístup je zajištěn po nově vybudované asfaltové komunikaci. Umístěny jsou v klidné části města v nové rezidenční lokalitě s celkem 24 pozemky v ulici Libušina. S ohledem na plánovaný obchvat města je pro lokalitu vypracována i hluková studie.

Autem či pohodlně pěší chůzí se do 15 min. dostanete k veškeré občanské vybavenosti, kterou město Přelouč nabízí – mateřské a základní školy, gymnázium, úřady, obchody, pošta, kino, apod. Přelouč je město s výbornou dopravní dostupností díky poloze na hlavním železničním koridoru a silnici 1.třídy. Vlakem se tak dostanete do Pardubic za pouhých 10 min., do Kolína za 15 min. a do Prahy za 55 min. Více informací o dalších nabízených pozemcích Vám sdělí makléř na čísle 724 287 337.

Rozloha622 m2
Cena za m24 390 Kč
VodaDálkový vodovod
OdpadVeřejná kanalizace
Elektřina230V
DopravaVlak, silnice, autobus
KomunikaceAsfaltová

O nemovitosti

Pro výstavbu Vašeho nového domu či jako skvělou investiční příležitost Vám v nové rezidenční lokalitě nabízíme pěkný, stavebně zcela připravený pozemek o výměře 622 m2, dle platného územního plánu určený k bydlení v rodinných domech – městské a příměstské.

Ozvěte se nám

Rádi vám se vším pomůžeme