Zpět na výpis nemovitostí

Prodej stavebního pozemku 1 516 m2 v Hroubovicích

1 548 Kč/m2

Podrobnosti

Pro výstavbu Vašeho nového domu Vám nabízíme slunný, pozemek o celkové výměře 1 516 m2, dle platného územního plánu určené k bydlení – plochy SV smíšené obytné – venkovské. Pozemek se nachází v klidné části obce Hroubovice, situované cca 17 km od Chrudimi a 5 km od Chrasti.

Pozemek je pravidelného obdélníkového tvaru, velmi mírně svažitý k východu. Přístup je zajištěný z asfaltové komunikace ve vlastnictví obce. Inženýrské sítě (el. energie a vodovod) se nacházejí v těsné blízkosti pozemku. Nad částí pozemku vede nadzemní vedení el. energie, rodinný dům je možno na pozemek pohodlně umístit mimo ochranné pásmo
tohoto vedení – dokumentace je k nahlédnutí v realitní kanceláři.

Zastávka autobusu je cca 5-10 minut chůze od pozemku, veškerou občanskou vybavenost naleznete v nedalekých městech – Luže 4 km, Chrast 5 km a Skuteč 6 km. Obec Hroubovice leží v pěkném přírodním prostředí, v okolí se nachází lesy, cyklostezky, přírodní rezervace Anenské údolí. Celková cena za pozemek činní 2.347.100,-Kč (1.548,2,-Kč/1m2) a je konečná, včetně provize a poplatků spojených s prodejem. Pro více informací a prohlídku kontaktujte makléře na čísle 728 287 337.

Rozloha1 516 m2
VodaDálkový vodovod
OdpadNení
Elektřina230V
DopravaVlak, silnice, autobus
KomunikaceAsfaltová

O nemovitosti

Pro výstavbu Vašeho nového domu Vám nabízíme slunný, pozemek o celkové výměře 1 516 m2, dle platného územního plánu určené k bydlení – plochy SV smíšené obytné – venkovské.

Ozvěte se nám

Rádi vám se vším pomůžeme