Zpět na výpis nemovitostí

Prodej pozemku 636 m2 se stavebním povolením na RD, Staré Hradiště – Brozany

3 975 000 Kč

Podrobnosti

Exklusivně nabízíme k prodeji STAVEBNÍ POZEMEK (636 m2) S VYDANÝM STAVEBNÍM POVOLENÍM NA VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU o dispozici 5+KK (125,93 m2, PENB A) s terasou, krytým parkovacím stáním a pěknou zahradou. Můžete ihned začít stavět – neztrácíte čas a energii zajišťováním projektové dokumentace ani zdlouhavým vyřizováním stavebního povolení.

Pozemek se nachází ve vyhledávané lokalitě (Staré Hradiště – Brozany), cca 4km od Pardubic, s výhledem na místní dominantu – Kunětickou horu. Je rovinný, slunný a dle vydaného stavebního povolení bude napojen na inženýrské sítě – el. energie, voda, kanalizace, sítě jsou dovedeny na pozemek. Přístup je zajištěn z obecní asfaltové komunikace.
Pozemek vznikne rozdělením většího pozemku o celkové výměře 1 215 m2 na dva menší pozemky (579 m2 a 636 m2), na nichž jsou projektovány dva samostatné rodinné domy. Pozemek je tak ideálním místem pro bydlení jedné rodiny, ale i příležitostí pro samostatné bydlení více generací nebo spřátelených rodin, malý developerský projekt či investici. Kompletní projektová dokumentace k oběma rodinným domům je k nahlédnutí v kanceláři.

V Brozanech je zastávka MHD (250 m), mateřská škola, sportovní hala a restaurace. Kompletní občanská vybavenost je v sousedních Pardubicích, kam pohodlně dojedete autem přibližně za 5 minut nebo po cyklostezce, která vede v těsné blízkosti pozemku. Pro rychlou dopravu do vzdálenějších cílů oceníte i blízkost dálnice D11 a nově i D35.
Financování koupě této nemovitosti Vám rádi zajistíme prostřednictvím našeho partnera. Majitel si vyhrazuje právo výběru kupujícího. Pro více informací a prohlídku prosím kontaktujte makléře 724 287 337.

Rozloha 636 m2
Projekt Ano
VodaDálkový vodovod
OdpadVeřejná kanalizace
Elektřina230V
DopravaSilnice, autobus, MHD
KomunikaceAsfaltová

O nemovitosti

Ozvěte se nám

Rádi vám se vším pomůžeme