Zpět na výpis nemovitostí

Prodej rodinného domu, Bylany

PRODÁNO

Podrobnosti

Exkluzivně nabízíme starší rodinný dům v Bylanech s prostorným, jihovýchodně orientovaným pozemkem o celkové výměře 1.331 m2. Dům není podsklepen a je určen ke kompletní rekonstrukci, ale díky své jedinečné poloze a prostornému pozemku nabízí neomezené možnosti pro vytvoření nového ideálního domova. V domě je již zavedena el. energie a voda, plyn a kanalizace jsou k dispozici na hranici pozemku.

Obec Bylany díky své poloze nabízí rovnováhu mezi klidným venkovským životem a snadným přístupem ke všem potřebným službám. V obci naleznete částečnou občanskou vybavenost (obchod, MŠ, poštu, obecní úřad), kompletní vybavenost se nachází v nedaleké Chrudimi (cca 3 km) a Pardubicích (cca 8 km). Do těchto měst jezdí i pravidelné autobusové spoje. Sportovci ocení bohatou síť cyklostezek v okolí, rodiny s dětmi zase dětské hřiště přímo v obci nebo blízkost rekreační oblasti Podhůra.

Uvedená cena je nejnižší nabídková a majitel si vyhrazuje právo výběru kupujícího. Financování koupě nemovitosti Vám rádi ZDARMA zajistíme prostřednictvím našeho partnera. Pro bližší informace a domluvení prohlídky mne neváhejte kontaktovat na čísle 724 287 337.

Stav objektuPřed rekonstrukcí
Užitná plocha100 m2
Pozemek1 331 m2
PENBG – nedodán
GarážNe
ZahradaAno
SklepNe

O nemovitosti

Exkluzivně nabízíme starší rodinný dům v Bylanech s prostorným, jihovýchodně orientovaným pozemkem o celkové výměře 1.331 m2.

Ozvěte se nám

Rádi vám se vším pomůžeme