Zpět na výpis nemovitostí

Prodej rodinného domu, Dašická, Pardubice

PRODÁNO

Podrobnosti

Ve výhradním zastoupení klienta nabízíme k prodeji starší rodinný dům (polovina dvojdomu) o dispozici 3+1 a užitné ploše 96 m2 ve vyhledávané části Pardubic – Bílé Předměstí. K domu náleží samostatná garáž s navazující dílnou a bývalou letní kuchyní.

Dům je částečně podsklepený, přízemní, s částečně obytným podkrovím a půdou. Pro lepší představu o celkové dispozici je zpracován schematický půdorys jednotlivých podlaží. Dům je napojen na kompletní inženýrské sítě, vytápění je ústřední plynové. Dům je možno ihned užívat k bydlení, nebo je možné zvolit cestu rekonstrukce či přestavby podle vašich individuálních potřeb a přání.

Celková výměra pozemku je 418 m2, část pozemku tvoří uzavřený dvorek a prosluněná zahrada s ovocnými stromy orientovaná na jihozápad.

V dosahu pěší chůze je veškerá občanská vybavenost – mateřská školka, škola, gymnázium, pošta, obchody, některé služby, ale i dětské hřiště. Zastávka MHD je vzdálena 3 minuty pěší chůzí, do centra Pardubic pohodlně dojedete za 5 minut.
Financování koupě této nemovitosti Vám rádi zajistíme prostřednictvím našeho partnera. Majitel si vyhrazuje právo výběru kupujícího. Pro sjednání prohlídky kontaktujte makléře.

Stav objektuDobrý
Plocha96 m2
Pozemek418 m2
PENBG – nedodán
GarážAno
ZahradaAno
SklepAno

O nemovitosti

Ve výhradním zastoupení klienta nabízíme k prodeji starší rodinný dům (polovina dvojdomu) o dispozici 3+1 a užitné ploše 96 m2 ve vyhledávané části Pardubic – Bílé Předměstí.

Ozvěte se nám

Rádi vám se vším pomůžeme