Zpět na výpis nemovitostí

Prodej pěkného rodinného domu, Dlouhá, Mikulovice

PRODÁNO

Podrobnosti

Příjemný a klidný domov pro velkou rodinu, komfortní bydlení spojené s prostory pro vlastní podnikání, menší lékařská klinika, atd. – to jsou jen některé možnosti, které nabízí dům, který bychom vám rádi představili.

Tento velmi prostorný a světlý dům se nachází v klidné vilové čtvrti ve velmi žádané lokalitě v Mikulovicích. Dům o celkové užitné ploše 266 m2 je zděný a plně podsklepený. Ve zvýšeném přízemí domu najdete prostornou vstupní halu se schodištěm a bytovou jednotku 4+kk s příslušenstvím. V prvním patře domu se nachází totožná bytová jednotka 4+kk s velkou terasou. V podkroví domu je prostorná, čistá půda s možností dalšího využití. V pouze mírně zapuštěném podzemním podlaží se nachází prostorný sklep s garáží a dílnou, což ocení zejména kutilové, ale i zahrádkáři k uskladnění svých výpěstků. Pro lepší představu o dispozici domu jsou zpracovány schématické půdorysy jednotlivých podlaží.

Dům byl zkolaudován v roce 1976, ale díky nadstandardní péči současných majitelů je ve velmi dobrém stavu. Zavedeny jsou s výjimkou plynu všechny inženýrské sítě (plynovodní řad je veden v přístupové komunikaci). Vytápění je ústřední, zajištěno elektrokotlem propojeným se zabudovanou akumulační nádrží. U domu jsou dostatečné parkovací plochy pro více automobilů.

K odpočinku a relaxaci slouží pečlivě upravená zahrada se studnou a spoustou vzrostlých ovocných stromů. Celková výměra pozemku je komfortních 1 159 m2.

Obec Mikulovice má výbornou polohu vzhledem ke krajskému městu Pardubice (5 km) i Chrudimi (5 km). Nabízí částečnou občanskou vybavenost (MŠ, ZŠ, obchod, obecní úřad), kompletní vybavenost najdete v blízkých městech, kam jezdí pravidelné autobusové spoje. Z Pardubic do obce zajíždí několikrát denně autobus MHD.

Financování koupě nemovitosti Vám rádi ZDARMA zajistíme prostřednictvím našeho partnera. Pokud Vás tento dům zaujal, neváhejte s prohlídkou a kontaktujte makléře na číslo 724 287 337.

Stav objektuDobrý
Užitná plocha266 m2
Pozemek1 159 m2
PENBG – nedodán
GarážAno
ZahradaAno
SklepAno

O nemovitosti

Velmi prostorný a světlý dům, který se nachází v klidné vilové čtvrti ve velmi žádané lokalitě v Mikulovicích.

Ozvěte se nám

Rádi vám se vším pomůžeme