Zpět na výpis nemovitostí

Prodej rodinného domu 4+1 s garáží, Kpt. Nálepky, Pardubice

PRODÁNO

Podrobnosti

Ve výhradním zastoupení klienta Vám nabízíme k prodeji rodinný dům 4+1 s garáží ve vyhledávané části Pardubic – Dukla. Dům je částečně podsklepený a má dvě nadzemní podlaží, celková užitná plocha je 170 m2. K domu je přistavěna garáž se skladem (k celkové rekonstrukci), střecha garáže tvoří terasu. Pro lepší představu o celkové dispozici je zpracován schematický půdorys jednotlivých podlaží. Dům je napojen na kompletní inženýrské sítě, vytápění je ústřední plynové.

Přízemí domu prošlo částečnou rekonstrukcí – vstup, koupelna s WC, plynový kotel. S menšími úpravami je možno jej ihned užívat k bydlení. V podkroví domu se nachází chodba, letní pokoj a půda. Celkovou rekonstrukcí domu získáte příjemné bydlení přesně podle vašich přání a potřeb.

Celková výměra pozemku je 504 m2, část pozemku tvoří prosluněná, jižně a západně orientovaná zahrada s pohodlným vjezdem z ulice Kpt. Nálepky.

V dosahu pěší chůze je veškerá občanská vybavenost – mateřská a základní škola, pošta, obchody, některé služby, ale i dětské hřiště. Zastávka MHD je vzdálena cca 100m, do centra Pardubic pohodlně dojedete za 10 minut. Financování koupě této nemovitosti Vám rádi zajistíme prostřednictvím našich partnerů. Majitel si vyhrazuje právo výběru kupujícího. Pro sjednání prohlídky kontaktujte makléře na čísle 724 287 337.

Stav objektuDobrý
Užitná plocha170 m2
Pozemek504 m2
PENBG
GarážAno
ZahradaAno
SklepAno

O nemovitosti

Ve výhradním zastoupení klienta nabízíme k prodeji rodinný dům 4+1 s garáží ve vyhledávané části Pardubic – Dukla.

Ozvěte se nám

Rádi vám se vším pomůžeme