Zpět na výpis nemovitostí

Pronájem nebytového prostoru, Jana Palacha, Pardubice

27 000 Kč

Podrobnosti

Hledáte provozovnu, kde budete všem na očích? V centru Pardubic nabízíme k pronájmu nebytový prostor umístěný na velmi dobře viditelném místě a sice v přízemí zděného bytového domu na frekventované ulici Jana Palacha. Celková plocha prostoru je 127 m2 a skládá se z pěti místností, chodby, dvou WC a úklidové místnosti. Dvě místnosti jsou orientované směrem do ulice Jana Palacha – jedna o velikosti 49,7 m2 se čtyřmi výlohami a vstupem přímo z ulice a druhá o velikosti 14,5 m2 s jednou výlohou, zbytek místností má okna orientovaná do vnitrobloku. Pro lepší představu o dispozici je přiložen půdorys. Prostor se pronajímá částečně vybavený – vestavěné skříně, kuchyňský kout, sanitární keramika (WC a umyvadlo). Vytápění a ohřev teplé vody zajištěn společným plynovým kotlem pro celý dům (rozpočet probíhá dle měřičů na radiátorech). Prostor je možné využít jako provozovnu, showroom, kosmetický či masážní salón, kadeřnictví a další.

Dům se nachází na velmi dobře viditelném a frekventovaném místě, zastávka MHD je umístěna vedle domu.

Měsíční nájemné činní 27.000,- Kč + zálohy na služby 7.000,- Kč/měsíc. Vratná jistota (kauce) požadovaná majitelem ve výši dvou měsíčních nájmů, provize RK ve výši jednoho měsíčního nájmu + DPH 21 %. Využívat prostor je možné ihned. Majitel si vyhrazuje právo výběru nájemce. Pro více informací a sjednání prohlídky kontaktujte makléře na čísle 724 287 337.

Dispozicekadeřnictví, provozovna, obchod, kosmetický salón, apod….
Užitná plocha127 m2
Podlaží1.NP
Stav objektuDobrý
PENBG
ParkováníNe

O nemovitosti

V širším centru Pardubic nabízíme k pronájmu nebytový prostor umístěný na velmi dobře viditelném místě a sice v přízemí zděného bytového domu na frekventované ulici Jana Palacha.

Ozvěte se nám

Rádi vám se vším pomůžeme