Zpět na výpis nemovitostí

Pronájem obchodního prostoru, Záběhlická, Praha

PRONAJATO

Podrobnosti

Ve výhradním zastoupení klienta si Vám dovolujeme nabídnout k pronájmu luxusní nebytový prostor (48 m2), který se nachází v přízemí zděného bytového domu v ulici Záběhlická, Praha – Záběhlice. Prostor má vlastní vchod z ulice a v současné době je zařízen jako kadeřnictví, to je možné zde zachovat případně může budoucí nájemce prostor využít k jinému záměru (například jako provozovnu, obchod či kosmetický salón). Jednotka má své vlastní sociální zařízení a kuchyňku. Vytápění je zajištěno vlastním plynovým kotlem.

Dům se nachází na velmi dobře viditelném a frekventovaném místě, zastávka MHD je umístěna přímo před domem.

Měsíční nájemné činní 18.000,- Kč + zálohy na služby a energie 3.500,- Kč/měsíc. Vratná jistota (kauce) požadovaná majitelem je 18.000,- Kč, provize RK ve výši jednoho měsíčního nájmu + DPH 21 %. Parkování zajištěno zdarma v hlídaném dvoře za domem. Využívat prostor je možné ihned. Majitel si vyhrazuje právo výběru nájemce. Pro více informací a sjednání prohlídky kontaktujte makléře.

Dispozicekadeřnictví, provozovna, obchod, kosmetický salón, apod….
Podlahová plocha48 m2
Podlaží1. NP
Stav objektuPo rekonstrukci
ParkováníAno
PENBG-nedodán

O nemovitosti

Ve výhradním zastoupení klienta si Vám dovolujeme nabídnout k pronájmu luxusní nebytový prostor (48 m2), který se nachází v přízemí zděného bytového domu v ulici Záběhlická, Praha – Záběhlice.

Ozvěte se nám

Rádi vám se vším pomůžeme