Nemovitosti

Přednostní nabídky

Chcete dostávat nabídky nemovitostí dříve než budou na webu?

  Reference

  Hana Štětková

  S touto realitní kanceláří a konkrétně s manželi Kolenovičovými mám ty nejlepší zkušenosti jako klient i jako kolega v realitách. Jsou čestní, lidští a v každém směru odborníci. V oblasti, ve které podnikají nemám potřebu hledat odbornou pomoc jinde.

  Hana Štětková

  Martin Urban

  Reality Kolenović jsou nejlepší ve svém oboru, prodej probíhal přesně tak jak řekli, vše za nás zařídili a vše bylo naprosto profesionální. Velice doporučuji!

                                                                           

  Martin Urban

  Helena Švancarová

  S realitní společností Kolenovič, s.r.o. mám jen ty nejlepší zkušenosti. Děkuji mnohokrát za profesionální přístup a perfektní organizaci při nákupu nemovitosti.

                                                                           

  Helena Švancarová

  Ivasophia

  Služeb realitní kanceláře pana Kolenoviće jsme pro skutečně naprostou spokojenost využili již podruhé a v případě potřeby je naší jasnou volbou i v budoucnu. V osobě pana Kolenoviće se setkáte s opravdovou profesionalitou především ve smyslu důvěryhodnosti, hluboké znalosti v oblasti realitního trhu a s tímto související problematikou v legislativní i lidské rovině. Všechny tyto vlastnosti a zásady pana majitele jsou vlastní každému jednomu kolegovi z týmu Reality Kolenović, s.r.o. Děkujeme a přejeme mnoho dalších pracovních úspěchů.

                                                                           

  Ivasophia

  Spokojený zákazník

  Všem doporučuji RK Kolenović. Od počáteční komunikace, až po dokončení koupě bytu, skvělé seriózní jednání. Žádné skryté kličky v podobě navyšování ceny, jako u jiných RK. Vše jak bylo uvedeno v nabídce, bylo dodrženo. O vše se kolektiv RK Kolenović postaral, mimo důležitých schůzek, jsem nikam nemusel, vše zařídili na úřadech a vše bylo v ceně. Doporučili mi nejlepší řešení financování,  nad kterým se pozastavovali i v mé bance. Přeji celému kolektivu RK Kolenović, ať se jim daří a pokračují ve své činnosti, tak jako doposud. Spokojený zákazník.

                                                                           

  Spokojený zákazník

  M. Trávníčková

  Chci hlavně poděkovat celému kolektivu Reality Kolenović za perfektní zvládnutí prodeje mého domečku a hlavně za pocit bezpečí a za lidský přístup v jednání. Během celé akce jsem změnila názor na prodej bez realitky, který jsem chtěla zkusit. Měli jste pravdu v tom, že nejhorší varianta prodeje, je prodej sousedům. Měla jsem s tím jenom nepříjemnosti.

  Jsem ráda, že se mi podařilo psychicky a fyzicky vydržet do konce akce, přesto, že ne vše se mi podařilo tak, jak jsem chtěla. Nyní se z toho všeho musím vzpamatovat, hlavně zlikvidovat tu moji bronchitidu.

  Na závěr přeji Vaší realitce vše dobré, prodeje bez komplikací a dostatek zakázek, což je pro Vás existenčně nutné. No a přece hlavně zdraví a dobrou náladu, bez toho nelze dělat nic.

                                                                           

  M. Trávníčková

  Vítěz kraje 2018
  Vítěz kraje 2020
  Vítěz okresu Pardubice 2021

  Ozvěte se nám

  Rádi vám se vším pomůžeme